Gizlilik politikası

Uyelerimize daha güvenli bir internet ortamı sağlamak her zaman birinci öncelikli konumuz olacaktır.

1. Elektronik posta adresiniz başta olmak üzere bize verdiğiniz iletişim bilgileriniz hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

2. Bize verdiğiniz Uyelik bilgileri ve kişisel bilgileriniz, sitemizin kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılacaktır.

3. Uyelik formunu doldururken sizden istenen kişisel ve iletişim bilgilerinizden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz. Zorunlu olanlar işareti ile belirtilmiştir.

4. Uye girişi yaparak girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka Uyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bundan dolayı kullanıcı adını ve şifrenizi hiç kimse ile paylaşmamanız gerekmektedir.

5. Uyelikle ilgili işlemler ve sipariş kayıtları 256 bit güvenlik sertifikalı alanda yapılmaktadır.

ilkeler ve kişisel haklarınız bizim tarafımızdan teminat altına alınmıştır.

Havale / EFT :

Müşteri sipariş verdikten sonra havale yapmadan önce; Ürün yada ürünlerin kargoya hazır hale gelmesini beklemeli havale yapmamalıdır.

 1. Sipariş ve Kargo hazırlığı ardından müşteriye bilgi verilir.

 2. Müşterinin ürün bedelini Havale / EFT ödemesi ile;

 3. Ürün yada ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo şirketine verilir.

 4. Müşteri tarafından belirlenmiş olan adrese teslim edilir.

Kapıda Ödeme :

 1. Müşteri sipariş verdikten sonra; Ürün yada ürünler kargoya hazırlanır.

 2. Müşteri tarafından belirlenmiş olan adrese anlaşmalı kargo ile sevk edilir.

 3. Müşteri Ürün yada ürünlerin ödemesini Kargo görevlisine nakit olarak öder.

Teslimat Şartları:

 1. Ürün yada ürünler, kargo şirketinin adres teslimatı yapmadığı bölgelere telefon ihbarlı olarak gönderilir.

 2. Teslimat adresinde olmamanız durumunda, edimini tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş kabul edilecektir.

 3. Ürün başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden tarafımız sorumlu değildir.

 4. Ürünü geç teslim almanızdan kaynaklanan her türlü zarar ve/veya kargonun bize iade edilmesinden dolayı oluşan giderler size aittir.

Kargo şirketinin haftada birgün teslimat yaptığı bölgelerde, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve eksiklik olduğu hallerde, bazı sosyal olaylar ve doğal afetler gibi durumlarda belirtilen gün süresinde sarkma olabilir. Bu sarkmalardan dolayı herhangi bir sorumluluğumuz yoktur.

Zarar görmüş paket durumunda; zarar görmüş paketler teslim alınmayarak kargo şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalıdır.Eğer teslimatçı Kargo yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır. Ancak paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. '' Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda bize bildirilmelidir. ''